İMTİYAZ SAHİBİ

Alanya Rehberi İNTERNET BASIN REHBERLİK HİZMETLERİ adına; Mustafa Çakar

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

MUSTAFA ÇAKAR

EDİTÖRLER

MUSTAFA ÇAKAR  

FİRMA REHBERİ  EDİTÖRÜ

MUSTAFA ÇAKAR

HABER EDİTÖRÜ

MUSTAFA ÇAKAR ZEKİ DEMİR

İLETİŞİM

[email protected] 0 534 5427277

BİZ KİMİZ

Alanya Net  İnternet yayıncılık Rehber hizmetleri takımı

 

Adres: Oba mah 14 sokak zafer apt: no:17/C Alanya Web adresi: https://alanyarehberi.com.

BASIN BÜLTENLERİ İÇİN

Web sitemiz üzerinde yayınlanmasını istediğiniz haber içerikleri için [email protected] e-posta adresi ile bize ulaşabilirsiniz.

İÇERİK KALDIRMA TALEBİ

2004 yılından beri sürdürdüğü anlayış ve ilkelerinden taviz vermeyen duruşuyla, alanyarehberi.com hizmetlerine devam etmektedir. 5651 sayılı kanun gereğince “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun”da tanımı yapıldığı şekliyle alanyarehberi.com“içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. alanyarehberi.com, anlayışı gereği “UYAR VE KALDIR” ilkesini benimsemektedir. Bu ilkeyi hukuka aykırı ile 3. kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde uygulamaktadır. Şayet alanyarehberi.com’da yer alan bir içerik nedeniyle kişilik veya fikri sınai hakların ihlal edildiğini düşünüyorsanız, ilgili içeriğin URL bilgisi ile [email protected] adresine gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. alanyarehberi.com içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri, – İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu, – Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını, – Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi, – Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi, – Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini E-posta yoluyla yapılan tüm talep ve şikayetler  önemle incelenerek gerekli uygulama devreye sokulmaktadır. Bu bağlamda söz konusu içerikte; video, görsel ve metinde herhangi bir ihlal söz konusu olması durumunda, söz konusu içerik, hem alanyarehberi.com’dan  alanyarehberi.com arşivlerinden kaldırılmaktadır.. Yapılan başvuru neticesinde yapılan düzenleme talep eden tüzel ya da gerçek kişiye önemle 48 saat içerisinde bildirilecektir

YASAL UYARI

Alanya  Rehberi harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmaktadır. Aksini düşündüğünüz bir konu varsa iletişim sayfasıdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yayınlanan yorumlardan yazan kişiler sorumludur. Bu siteyi kullanarak gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız. alanyarehberi.com’da yayınlanan tüm haber, yаzı, yorum ve görsеllеr izin alınmaksızın kullanılamaz. İzinli kullanımlarda isе kaynak belirtilmesi zоrunludur. .

Firma rehberi, İçeriğimiz Bilgilendirme amaçlıdır, Firma  bilgileri, resmi işlemler de kullanılamaz,  alıntı yapılamaz , kaynak gösterilemez . Bilgilerin eksik veya yanlışlıklarından dolayı sorumlu tutulamayız. Site kullanıcıları bu durumu kabul beyan ve taahhüt eder

Uyarı

Çeviri olarak deepl kulllanılmaktadır, çeviriler % 100 sonuç vermeyebilir . yanlış bulduğunuz çeviriler için bize ulaşabilirsiniz.

Firmaları Sitemize eklerken Google, yandeks, bing gibi arama motorlarlarından yararlanılmıştır

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.